skip to Main Content
Hakkımızda

Günümüzde, teknolojinin gelişimi ve şehirleşme ile birlikte birçok sağlığa zararlı faktöre maruz kalıyoruz. Genel olarak besinlerin ve suyun kalitesi değişti, fiziksel aktivite düzeyimiz azaldı. Sağlıklı, organik gıda edinme konusunda bir trend oluşmaya başladı. Fitness salonları ve pilates stüdyoları da fiziksel aktivite için tercih ediliyorlar.

Ancak tüm anımızda, sağlığımızı etkileyen en önemli çevresel faktörlerden birisi de hava kalitesi. Havanın evlerde, ofislerde vb. kapalaı alanlarda dış ortama göre daha iyi olabileceğine dair bir kanı olabiliyor. Ancak çalışmalar, iç ortamdaki hava kalitesinin genelde, dışarıdan 2 ile 5 kat daha kötü durumda olduğunu gösteriyor.

Firmamız, Demos Endüstriyel Sistemler olarak, Electrosense markamız ile ev, ofis, okul, sanayi tesislerinde elektromanyetik radyasyon ölçümü konusunda verdiğimiz hizmet ile insanların yaşam alanlarını nasıl daha sağlıklı hale getirebiliriz ve farkındalık oluşturabiliriz diye çalışmalarımız oldu. Elektromanyetik radyasyon ölçümü hizmetimizin yanında, hava kalitesi ölçüm cihazları ve havayı temizleyen cihazları tedarik etmeyi amaçladık.

Hava kalitesi ölçümü ve hava temizleme cihazları konusunda dünyadaki inovatif çözümleri takip eden firmamız, hava kalitesi ölçümü konusunda Kaiterra markasının Türkiye distribütörüdür. Hava temizleyiciler konusunda ise Winix markasının Türkiye distribütörüdür.

Back To Top